Poradnia ul. Tatrzańska 109

Zakres świadczonych usług:

1. Podstawowa Opieka Zdrowotna dla dorosłych i dzieci:

  • świadczenia lekarza podstawowej opieki zdrowotnej,
  • świadczenia pielęgniarki podstawowej opieki zdrowotnej,
  • świadczenia położnej podstawowej opieki zdrowotnej,
  • świadczenia pielęgniarki/higienistki w środowisku nauczania i wychowania.

 

2. Ambulatoryjna Opieka Specjalistyczna:

  • świadczenia w zakresie neurologii
  • świadczenia w zakresie otolaryngologii
  • świadczenia w zakresie okulistyki

 

3. Rehabilitacja lecznicza (zabiegi fizjoterapeutyczne).

 

4. Stomatologii i protetyki.

 

przychodnia dabrowa lodz lekarz poradnia

 

Lista dostępnych lekarzy:

PODSTAWOWA OPIEKA ZDROWOTNA:

Lp.Dane lekarzaPoradnia
1. Gołaszewska Alina Poradnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej
2. Karpińska Karolina Poradnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej
3. Kosakowska Alicja Poradnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej
4. Lerch Elżbieta Poradnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej
5. Wdowczyk-Gałdecka Joanna Poradnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej
6. Zineczko Olga Poradnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej
7. Muszyńska Halina Poradnia lekarz POZ dla dzieci

 

PIELĘGNIARKI ŚRODOWISKOWO-RODZINNE:

Lp.Dane pielęgniarkiPoradnia
1. Dalewska Wiesława Gabinet pielęgniarki POZ
2. Jóźwiak Zofia Gabinet pielęgniarki POZ
3. Przybysz Joanna Gabinet pielęgniarki POZ

 

POŁOŻNE ŚRODOWISKOWO-RODZINNE:

Lp.Dane pielęgniarkiPoradnia
1. Wolak Elżbieta Gabinet Położnej POZ

 

PIELĘGNIARKI ZABIEGOWE:

Lp.Dane pielęgniarkiPoradnia
1. Wojciechowska Monika Gabinet diagnostyczno - zabiegowy
2. Zyntera Teresa Gabinet diagnostyczno - zabiegowy

 

PIELĘGNIARKI SZCZEPIENNE:

Lp.Dane pielęgniarkiPoradnia
1. Gulej Jadwiga Punkt szczepień
2. Nowak Teresa Punkt szczepień

 

AMBULATORYJNA OPIEKA SPECJALISTYCZNA:

Lp.Dane lekarzaPoradnia
1. Korczyńska Pachucka Irena Poradnia otolaryngologiczna
2. Chilarska Jadwiga Poradnia otolaryngologiczna
3. Śniada Monika pielęgniarka

 

STOMATOLOGIA:

Lp.Dane lekarzaPoradnia
1. Kowska Bożena Poradnia stomatologiczna
2. Ślusarczyk Izabela Poradnia stomatologiczna
3. Bąkała Krzysztof Poradnia stomatologiczna
4. Krystian Maciej Poradnia stomatologiczna
5. Wilicka  Grażyna Poradnia stomatologiczna
6. Pastusiak Jerzy Poradnia protetyczna

 

REHABILITACJA:

Lp.Dane rehabilitantaPoradnia
1. Kubka Adam Gabinet fizjoterapii
2. Lada Dawid Gabinet fizjoterapii
3. Ostrowska Julia Gabinet fizjoterapii
4. Wieczorek Kamila Gabinet fizjoterapii
5. Tomaszewski Sylwester Gabinet fizjoterapii