Poradnia ul. Odrzańska 29

Zakres świadczonych usług:

1. Podstawowa Opieka Zdrowotna dla dorosłych i dzieci:

  • świadczenia lekarza podstawowej opieki zdrowotnej,
  • świadczenia pielęgniarki podstawowej opieki zdrowotnej,
  • świadczenia położnej podstawowej opieki zdrowotnej.

 

2. Ambulatoryjna Opieka Specjalistyczna:

  • świadczenia w zakresie neurologii,
  • świadczenia w zakresie ginekologii i położnictwa,
  • świadczenia w zakresie otolaryngologii

 

3. Rehabilitacja lecznicza (zabiegi fizjoterapeutyczne).

 

przychodnia dabrowa lodz lekarz poradnia

 

Lista dostępnych lekarzy:

PODSTAWOWA OPIEKA ZDROWOTNA:

Lp.Dane lekarzaPoradnia
1 Falcman-Sobczak Marta Poradnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej
2. Modlińska Elżbieta Poradnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej
3. Wierzchoń Michał Poradnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej
4. Słowińska Anna Poradnia POZ dla dzieci

 

PIELĘGNIARKI ŚRODOWISKOWO-RODZINNE:

Lp.Dane pielęgniarkiPoradnia
1. Berecka Krystyna Gabinet Pielęgniarki POZ
2. Morzyszek Bartłomiej Gabinet Pielęgniarki POZ
3. Rychta Danuta Gabinet Pielęgniarki POZ

 

POŁOŻNE ŚRODOWISKOWO-RODZINNE:

Lp.Dane położnejPoradnia
1. Chojecka Jolanta Gabinet Położnej POZ

 

GABINET ZABIEGOWY:

Lp.Dane pielęgniarkiPoradnia
1. Berecka Krystyna Gabinet Zabiegowy
2. Morzyszek Bartłomiej Gabinet Zabiegowy
3. Nowińska Małgorzata Gabinet Zabiegowy

 

PUNKT SZCZEPIEŃ:

Lp.Dane pielegniarkiPoradnia
1. Turel Jadwiga Punkt Szczepień

 

AMBULATORYJNA OPIEKA SPECJALISTYCZNA:

Lp.Dane lekarzaPoradnia
1. Korczyńska Pachucka Irena Poradnia otolaryngologiczna
2. Korpus-Kamińska Izabela Poradnia otolaryngologiczna
3. Wilczak-Boruta Jolanta Poradnia neurologiczna
4. Mazurek Mirosław Poradnia neurologiczna
5. Nowińska Małgorzata Pielęgniarka
6. Nowakowski Maciej Poradnia ginekologiczno-położnicza
7. Jaworski Andrzej Poradnia ginekologiczno-położnicza
8. Pietrzak Witold Poradnia ginekologiczno-położnicza
9. Chojecka Jolanta Położna POZ

 

REHABILITACJA:

Lp.Dane rehabilitantaPoradnia
1. Tomaszewski Sylwester Gabinet fizjoterapii
2. Walczak Łukasz Gabinet fizjoterapii
3. Klimczak Joanna Gabinet fizjoterapii
4. Chudzińska Izabela Gabinet fizjoterapii