Poradnia ul. Felińskiego 7

Zakres świadczonych usług:

1. Podstawowa Opieka Zdrowotna dla dorosłych i dzieci:

  • świadczenia lekarza podstawowej opieki zdrowotnej,
  • świadczenia pielęgniarki podstawowej opieki zdrowotnej,
  • świadczenia położnej podstawowej opieki zdrowotnej,
  • świadczenia pielęgniarki/higienistki w środowisku nauczania i wychowania.

 

2. Ambulatoryjna Opieka Specjalistyczna:

  • świadczenia w zakresie ginekologii i położnictwa,
  • świadczenia w zakresie okulistyki.

 

3. Rehabilitacja lecznicza (zabiegi fizjoterapeutyczne).

 

przychodnia dabrowa lodz lekarz poradnia

 

Lista dostępnych lekarzy:

PODSTAWOWA OPIEKA ZDROWOTNA:

Lp.Dane lekarzaPoradnia
1. Janczak Mariola Poradnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej
2. Jarczyńska Miniak Magdalena Poradnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej
3. Jasiński Marek Poradnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej
4. Jończyk-Dąbrowska Małgorzata Poradnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej
5. Łopata Piotr Poradnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej
6. Plich Iwona Poradnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej
7. Wojtczak Anna Poradnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej
8. Cichalewski Łukasz Poradnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej
9. Szklennik-Berkowicz Katarzyna Poradnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej
10. Świątkowska Elżbieta Poradnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej
11. Góreczna Marta Poradnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej

 

PIELĘGNIARKI ŚRODOWISKOWO-RODZINNE:

Lp.Dane pielęgniarekPoradnia
1. Dziedzic Beata Gabinet Pielęgniarki POZ
2. Kołkowska Ewa Gabinet Pielęgniarki POZ
3. Maćkiewicz Teresa Gabinet Pielęgniarki POZ
4. Szwedzińska Teresa Gabinet Pielęgniarki POZ
5. Szymarek Jolanta Gabinet Pielęgniarki POZ

 

POŁOŻNE ŚRODOWISKOWO-RODZINNE:

Lp.Dane pielęgniarekPoradnia
1. Gawinek Anna Gabient Położnej POZ
2. Kopeć Anna Gabinet Położnej POZ

 

PIELĘGNIARKI ZABIEGOWE:

Lp.Dane pielęgniarekPoradnia
1. Czołczyńska Beata Gabinet diagnostyczno-zabiegowy
2. Ruxer Monika Gabinet diagnostyczno-zabiegowy
3. Zielińska Anna Gabinet diagnostyczno-zabiegowy

 

PIELĘGNIARKI SZCZEPIENNE:

Lp.Dane pielęgniarekPoradnia
1. Gulej Jadwiga Punkt Szczepień
2. Nowak Teresa Punkt Szczepień

 

PIELĘGNIARKI MEDYCYNY SZKOLNEJ:

Lp.Dane pielęgniarekPoradnia
1. Pietrkiewicz Irena Gabinet pielęgniarki szkolnej
2. Wojtas Irena Gabinet pielęgniarki szkolnej
3. Kałużna Grażyna Gabinet pielęgniarki szkolnej
4. Snochowska Zdzisława Gabinet pielęgniarki szkolnej

 

AMBULATORYJNA OPIEKA SPECJALISTYCZNA:

Lp.Dane lekarzaPoradnia
1. Jaworski Andrzej Poradnia ginekologiczno-położnicza
2. Walczak Lidia Poradnia ginekologiczno-położnicza
3. Pietrzak Witold Poradnia ginekologiczno-położnicza
4. Kopeć Anna Położna
5. Gawinek Anna Położna

 

REHABILITACJA:

Lp.Dane rehabilitantaPoradnia
1. Stawowska Dorota Gabinet fizjoterapii
2. Kusyk Wojciech Gabinet fizjoterapii
3. Brzózka Marta Gabinet fizjoterapii