Poradnia ul. Cieszkowskiego 6

Zakres świadczonych usług:

1. Podstawowa Opieka Zdrowotna dla dorosłych i dzieci:

  • świadczenia lekarza podstawowej opieki zdrowotnej,
  • świadczenia pielęgniarki podstawowej opieki zdrowotnej,
  • świadczenia położnej podstawowej opieki zdrowotnej.

 

2. Ambulatoryjna Opieka Specjalistyczna:

  • świadczenia w zakresie neurologii,
  • świadczenia w zakresie ginekologii i położnictwa.

 

3. Rehabilitacja lecznicza (zabiegi fizjoterapeutyczne).

 

przychodnia dabrowa lodz lekarz poradnia

 

Lista dostępnych lekarzy:

PODSTAWOWA OPIEKA ZDROWOTNA:

Lp.Dane lekarzaPoradnia
1. Banasiak Beata Poradnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej
2. Banaszczyk Joanna Poradnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej
3. Chorążewicz Marek Poradnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej
4. Chmielecki Krzysztof Poradnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej
5. Kmieciak-Florek Agnieszka Poradnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej
6. Cupał Paweł Poradnia POZ dla dzieci
7. Lesiak-Rybak Małgorzata Poradnia POZ dla dzieci

 

PIELĘGNIARKI ŚRODOWISKOWO-RODZINNE:

Lp.Dane pielęgniarkiPoradnia
1. Kowalska Anna Gabinet Pielęgniarki POZ
2. Olejniczak Ewa Gabinet Pielęgniarki POZ
3. Skrzypczak Daria Gabinet Pielęgniarki POZ
4. Widmajer Anna Gabinet Pielegniarki POZ

 

POŁOŻNE ŚRODOWISKOWO-RODZINNE:

Lp.Dane położnejPoradnia
1. Zapieraczyńska Elżbieta Gabinet Położnej POZ
2. Sęk Anna Gabinet Położnej POZ

 

GABINET ZABIEGOWY:

Lp.Dane pielęgniarkiPoradnia
1. Bąkowska Ewa Gabinet Zabiegowy
2. Gowin Marzena Gabinet Zabiegowy

 

PUNKT SZCZEPIEŃ:

Lp.Dane pielegniarkiPoradnia
1. Frątczak Ewa Punkt Szczepień

 

AMBULATORYJNA OPIEKA SPECJALISTYCZNA:

Lp.Dane lekarzaPoradnia
1. Guzowska-Bratniak Ewa Poradnia neurologiczna
2. Bakowska Ewa Pielęgniarka
3. Wartalska Teresa Poradnia ginekologiczno-położnicza
4. Tomasz Michalski Poradnia ginekologiczno-położnicza
5. Zapieraczyńska Elżbieta Położna POZ
6 Sęk Anna Położna POZ

 

REHABILITACJA:

Lp.Dane rehabilitantaPoradnia
1. Kasprzak Małgorzata Gabinet fizjoterapii
2. Stefanek Wojciech Gabinet fizjoterapii
3. Wendler Łukasz Gabinet fizjoterapii
4. Michniewicz Marcin Gabinet fizjoterapii