W lokalizacji ul. Felińskiego 7 można wykonać następujące badania diagnostyczne:

Badania laboratoryjne

Badania w zakresie diagnostyki laboratoryjnej wykonywane są przez firmę ALAB Laboratoria sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Stępińska 22/30, 00-739 Warszawa.

Punkt pobrań zlokalizowany jest na I piętrze w gabinecie nr 109, czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach: 07:30 – 11:00.  

 

Badania USG

Badania w zakresie diagnostyki ultrasonograficznej wykonywane są w pracowni USG, która mieści się na I piętrze w gabinecie nr 124. Pacjenci ze skierowaniami od lekarzy MCM „Górna” w Łodzi  wyznaczają sobie datę badania w Rejestracji Głównej Przychodni.

Wykonujemy odpłatne badania w zakresie: 

  • USG jamy brzusznej
  • USG ginekologiczne              

Jak przygotować się do badania USG:

Aby badanie USG mogło być przeprowadzone w sposób właściwy (aby uzyskać jak najlepszy i wiarygodny obraz), należy przestrzegać kilku prostych zaleceń:

  • przed badaniem USG jamy brzusznej należy powstrzymać się od przyjmowania posiłków na 6 godzin przed badaniem,
  • unikaj pokarmów wzdymających i zastosuj lek przeciwdziałający wzdęciom zgodnie z sugestiami Twojego lekarza,
  • przed badaniem USG układu moczowego, poza powyższymi zaleceniami, zadbaj o prawidłowe wypełnienie pęcherza moczowego. W tym celu wypij odpowiednią ilość płynów. Wskazówką właściwego wypełnienia pęcherza jest uczucie parcia na mocz.

 

Badania EKG

Gabinet EKG zlokalizowany jest w pokoju nr 113, I piętro, przy gabinecie diagnostyczno-zabiegowym. Gabinet EKG jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach pracy przychodni.